Text

Par informācijas caurspīdīgumu saistībā ar Latvijas vīriešu basketbola valstsvienību 09-08-16

Atsaucoties uz pēdējā laika izteikumiem, komentāriem un vēstulēm saistībā ar Latvijas vīriešu basketbola valstsvienību, vēlējāmies informēt Latvijas basketbola sabiedrību un līdzjutējus par iespēju iepazīties ar katra aģenta pārstāvēto spēlētāju oficiālo sarakstu, lai turpmāk nerastos lieki pārpratumi vai baumas.

Read More
Text

Par basketbolistiem un valsts izlasi 18-07-11

Kādreiz, skatoties televīziju, domāju: kāpēc mūsu basketbola spēlētāji atsakās startēt izlasē? Vai tad viņi nav patrioti? Kā tā var? Ne reizi vien esmu nosodījis viņus un domājis: ja es būtu…

Read More
Text

Starp aģentu un sportistu – uz uzticību balstītas attiecības 27-06-11

Aģentu institūts Latvijā ir aktualizējies tikai pēdējo desmit gadu laikā, kad reizē ar vispārējo sporta globalizāciju un komercializāciju arī mūsu sportisti pakāpeniski izvēlējās izmantot aģenta pakalpojumus, lai varētu vairāk koncentrēties savam sportiskajam sniegumam un mazāk uztrauktos par dažādu administratīvu un formālu jautājumu risināšanu. Ņemot vērā, ka aģentu ietekme sporta nozarē kļūst arvien lielākā, šī raksta mērķis izskaidrot, cik liela loma ir uzticībai sportista un aģenta savstarpējās attiecībās, veidojot sportista karjeru.

Read More

Our Partners

  • Matchpoint.lv

    Sports, health & lifestyle internet shop

  • SportRocket

    Sports marketing and website builder platform.

  • Macron

    Italian sportswear brand. Work Hard, Play Harder.