Par informācijas caurspīdīgumu saistībā ar Latvijas vīriešu basketbola valstsvienību

Latvijas_izlase_2016Atsaucoties uz pēdējā laika izteikumiem, komentāriem un vēstulēm saistībā ar Latvijas vīriešu basketbola valstsvienību, vēlējāmies informēt Latvijas basketbola sabiedrību un līdzjutējus par iespēju iepazīties ar katra aģenta pārstāvēto spēlētāju oficiālo sarakstu, lai turpmāk nerastos lieki pārpratumi vai baumas.

Interneta vietnē http://www.fiba.com/agents jebkurš var ierakstīt aģenta vai spēlētāja vārdu un uzvārdu un uzzināt kurš aģents pārstāv kuru spēlētāju. Šī ir publiski pieejama informācija un tāda jau ir bijusi daudzus gadus.

2016. gada Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības modelī (gan sākotnējo kandidātu, gan izlasē iekļuvušo spēlētāju lokā) bija sekojoši PRIME Athlete Management klienti: Ingus Jakovičs, Žanis Peiners, Dāvis Lejasmeiers, Armands Šķēle, Mārtiņš Laksa un Mārtiņš Meiers.

Tāpat sekojošos spēlētājus pārstāv dažādas ārvalstu aģentūras: Kaspars Vecvagars, Jānis Blūms, Kristaps Janičenoks, Jānis Bērziņš, Jānis Timma, Ojārs Siliņš, Mareks Mejeris, Rolands Šmits, Kaspars Bērziņš, Rolands Freimanis un Ronalds Zaķis.

Mēs ceram, ka šī informācija turpmāk radīs lielāku caurspīdīgumu attiecībā uz Latvijas basketbola valstsvienību.

Foto: basket.lv

Our Partners

  • Matchpoint.lv

    Sports, health & lifestyle internet shop

  • SportRocket

    Sports marketing and website builder platform.

  • Macron

    Italian sportswear brand. Work Hard, Play Harder.